Mark Warner Phokaia Beach Resort Hakkında Detaylı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.Mark Warner Phokaia Beach Resort Otel Hakkında
Online Rezervasyon
Fiyat hesaplayıp online rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Genel Özellikler

  • Özel Kum Plaj
  • 2 adet Çocuk Havuzu
  • Açık ve Kapalı Havuz
  • Su Sporları
Tesis Özellikleri


    Oda Sayısı: 160 Oda
    Denize Mesafe: Denize Sıfır

Genel Bilgiler

 Denize sıfır konumuyla Hotel Club Phokaia, tam pansiyon konseptinde, İzmir Foça bölgesinde bulunmaktadır. 172 odasının tamamı misafirlerin konforu ve huzuru için özenle dizayn edilmiştir. Foça merkeze 3, İzmir merkeze 50 km uzaklıktadır.

Yiyecek Bilgileri

Tesisin Ala Carte Restoranı ücretli olup, tam pansiyon konsepte dahil kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği ücretsiz ve açık büfe sunulmaktadır.

Tesis Tam Pansiyon konseptte, kahvaltı, öğle ve akşam yemeği açık büfe sunulmaktadır. Otelin A la Carte restoranı ücretlidir. 08:00 - 10:30 Kahvaltı, 10:00 - 11:00 Geç Kahvaltı, 12:30 - 14:00 Öğle Yemeği, 20:00 - 21:30 Akşam Yemeği. Odalara giriş günü kişi sayısına göre 0,5 ml su konulmaktadır, kalış süresince her gün yenilenmektedir.

Aktivite Bilgileri

Ücretli Aktiviteler

Oyun Salonu, Sörf, Tenis, Masa Tenisi, Masaj, Sauna gibi aktiviteleri ücretlidir.

Mark Warner Phokaia Beach Resort çeşitli aktivite imkanları sunarak misafirlerinin kefiyli bir tatil geçirmelerini hedeflemektedir. Oyun Salonu, Sörf, Tenis, Masa Tenisi, Masaj gibi aktiviteleri ücretlidir. Animasyon, amfitiyatro, sauna ve hamam ücretsiz aktivilerdir. Tatil boyunca formlarını korumak isteyen misafirlerimiz için fitness salonu bulunmaktadır. Çocuk misafirlerimiz için otelin Çocuk Kulubü mevcuttur. Tesis birbirinden keyifli su sporu aktivitelerini misafirleriyle buluşturmaktadır.

Ücretsiz Aktiviteler

Animasyon, amfitiyatro ücretsiz aktivilerdir. Tatil boyunca formlarını korumak isteyen misafirlerimiz için fitness salonu bulunmaktadır.

Havuz Özellikleri

Otelin 1000 metre uzunluğundaki kendine özel kum plajına ek olarak, açık, kapalı ve çocuk havuzları bulunmaktadır.

İnternet Kullanımı

Tesis lobisinde ücretsiz kablosuz internet hizmeti mevcuttur.